26.10.2015

Křišťálové děti

KŘIŠŤÁLOVÉ DĚTI

Křišťálové děti si jsou mnohem vědomější svého přímého spojení s Bohem. Mají vhled do skrytých schopností a dokáží jednat z pohledu a pozice skupinového vědomí. Jak dospívají, tak i jim idea soutěživosti přichází poněkud divná, protože jejich přirozeným vyzařováním je láska a jednota se všemi. Již jako malí si uvědomují svoje hlavní poslání, kterým je přinášet světu vyšší vědomí. V období, kdy dospějí, stanou se díky svému poznání, učení a léčitelským schopnostem předáky vytváření nové Země. K úspěšnému naplnění této jejich mise je nezbytné působení indigových bytostí, které jim připravily cestu.

Tyto děti jsou vyrovnané, láskyplné, radostné, blažené, tolerantní, smířlivé, milé, citlivé a empatické. Jsou to rození léčitelé – v srdcích mají tolik lásky, že jejich pouhá přítomnost působí léčivě na okolí. Tyto úžasné bytosti nám přinášejí Světlo a učí nás, jak se stát laskavějšími, radostnějšími, trpělivějšími a vděčnějšími bytostmi. Křišťálové děti disponují velkými duchovními dary, jako jsou jasnozřivost, jasnoslyšení, telepatie a další. Jejich telepatické schopnosti jsou často příčinou toho, že začínají mluvit až ve třech nebo více letech. Řeč prostě nepotřebují. A když už začnou mluvit, lidem často vyrážejí dech jejich poznámky, které se zdají být na jejich věk až „příliš moudré“. Buďte k nim pozorní a mluvte pravdu. Mluvte s nimi s respektem, jako se vzácným přítelem a vyhněte se zbytečnému poučování. Buďte trpělivý k nim, k jejich představám i potřebám. Staňte se jejich ochránci. Zrozením na Zemi se dostávají do prostředí, kde je v dětech pěstována soutěživost. Tyto děti jsou plné lásky a tendence pomáhat, ale vůbec nejsou soutěživé. Naopak, vůbec nechápou, proč by měly soutěžit. Nemají proto rády hry, kde jsou vítězové a poražení. Což může být jedním z důvodů, proč nerady chodí do školky a do kolektivů běžně operujících se soutěživostí. Jsou velmi citlivé na chemikálie (v ovzduší, jídle, kosmetice), dokonce daleko více než indigové děti. Láska k přírodě, zvířatům, skalám, drahým kamenům a křišťálům je jednou ze základních charakteristik těchto dětí.

Strava vhodná pro křišťálové děti

Nevařené živé čerstvé ovoce a zelenina, naklíčená obilná zrna, nebo čerstvé šťávy obsahují nejvíce životní energie ze všech potravin. Nepřekvapí proto, že jim křišťálové děti dávají přednost před „normálním jídlem“. Jsou přirozenými vegetariány. Odmítají maso ze dvou důvodů. První důvod je jejich soucit se zvířaty. Milují je, jsou to jejich přátelé, tak proč by je měly jíst? Zelenina, obilniny, sójové produkty, ořechy a luštěniny obsahují dostatek proteinů pro zdravě se vyvíjející tělo. Není proto třeba mít obavy, a pokud křišťálové dítě chce být vegetariánem, je dobré jeho pohnutky chápat a umožnit mu to ruku v ruce s pestrým jídelním lístkem rostlinného původu. Druhý důvod, proč odmítají maso je, že konzumace masa snižuje člověku vibrace. Křišťálové děti jsou na vysokém stupni vývoje. Správná a výživná strava jim pomáhá udržet si svou energii, podporuje jejich vlohy a pomáhá jim být v rovnováze. Mají rády jednoduchá jídla, např. pouze rýži s olivovým či jiným olejem, brambory s brokolicí vařené v páře a podobná strava je plně uspokojí.

Proč jsou tady?

Křišťáloví lidé sem přišli, aby nás na naší cestě a v našem duchovním vývoji posunuli o kus vpřed. Aby pomohli změnit kolektivní vědomí lidí. Každá z těchto vzácných duchovních bytostí sem přichází, aby šířila lásku a světlo. Aby pomohla v duchovním přerodu nejen lidem, ale celé planetě. Proto si zaslouží naši úctu, lásku a vděčnost. Přišli sem kvůli nám a je na nás, abychom jim poskytli ochranu a společně vytvořili příjemné, chápavé prostředí plné lásky, porozumění, úcty i vděčnosti za všechno, čím jsou a co pro nás a tuto Zemi dělají. Pokud máte pocit, že se některá z uvedených charakteristik křišťálových netýká vašeho křišťálového dítěte, je to v pořádku. Křišťálové děti nám ukazují možnosti a předpoklady lidstva v celé své pestrosti. Proto je každé křišťálové dítě úplně jedinečné a originální, ačkoli sdílí s ostatními křišťálovými i společné rysy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *