26.10.2015

Transformace

Vše se v tuto dobu urychluje, může za to evoluce. Urychluje se tím pádem i naše proměna, to znamená že se transformujeme. Všichni tyto změny na sobě zažíváme a pociťujeme a to každý vlastním způsobem. Projevy vzestupu bývají hodně individuální a často se objevují nejrůznější potíže. Všechny tyto ,,zvláštní“ symptomy ustanou poté, co definitivně ,,zakotvíme“ ve vyšší realitě.

Příznaky vzestupu :

 1. Pocit stresu. Pamatujte, že si zvykáme na vyšší vibrace a nakonec si zvykneme. Na povrch jsou také vytlačovány staré vzorce chování a systémy přesvědčení,dogmata kopírování chování, které známe z okolí. Uvnitř nás se toho děje mnoho!
 2. Pocit dezorientace, ztráta orientačního smyslu. Děje se to proto, že se už nenacházíme ve 3D realitě, neboť jsme již odešli, nebo jsme v procesu odchodu do vyšších realit.
 3. Zvláštní bolesti v některé z částí vašeho těla. Čistíme si a uvolňujeme energetické bloky energie vibrující ve 3D, zatímco již vibrujete ve vyšší dimenzi.
 4. V noci se často budíme nebo trpíme nespavostí. Během spánku se toho mnoho děje. Nelze tam pobývat souvisle dlouho a proto potřebujeme přestávku. Je to také doba ,,čištění a uvolňování“.
 5. Problémy s pamětí. Může být problém vybavit si slova. Časté ztráty krátkodobé paměti a i svou minulost si vybavujeme velmi vágně. Jsme ve více jak jedné dimenzi v jednom čase a když se pohybujeme dopředu a dozadu (poznáváme a přijímáme to nové a zpracováváme a přijímáme to staré) zažíváme rozpolcení nebo také rozdvojení.. Naše část je také částí Starého a to Staré je již navždy pryč. Setrvání v přítomnosti je způsob Nového světa.
 6. Zvýšená citlivost na vaše okolí. Davy, zvuky, jídla, TV, jiné lidské hlasy a různé další podněty jsou téměř netolerovatelné. Můžeme snadno podlehnout podrážděnosti. Vylaďujeme se! Nebojte se toto brzy pomine.
 7. Můžete mít pocit že byste nejraději za svého těla unikli. Má to návaznost na zvýšený stres, kterým všichni v těchto časech procházíme. Naše těla nyní prochází vším možným a možná v něm nechcete být. Jde o proces přechodu a vy nechcete zažívat to, čím zrovna prochází vaše tělo.
 8. U většiny z nás dochází ke ztrátě identity. Snažíte se dostat do vašeho Starého Já, ale to už tam není. Při pohledu do zrcadla si možná říkáte kdo vlastně jsem? Děje se to proto, že se očišťujete od starých vzorců. Teď jste plni světla a začíná se projevovat vaše ,,Božské Já“. Nemějte obavy vše je tak jak má být!
 9. Po častém probouzení se a nespavosti nastává období únavy a ospalosti i přes den. Máme pocit že bychom mohli prospat celý den. Přichází období hlubokého spánku. Přišlo období odpočinku, aklimatizace, procházíte ucelením a sjednocením se pro vyšší celek (integrujete se), zatímco se také připravujete pro další fázi.
 10. Můžete zažívat různé ,,slyšiny nebo vidiny“. Při prostupu zažíváme a poznáváme různé dimenze a intenzita toho prožívání je závislá od toho, jak jsme citliví a jak jsme naladěni.
 11. Dochází k závratím, ztrátě rovnováhy, bolestem v zádech, v krku, častým bolestem hlavy (aktivuje se nám informační kanál), nevolnostem (čistí se naše Ego), rozmazané vidění, srdeční palpitace (aktivuje se srdeční čakra), a samozřejmě nespavost nebo naopak zvýšená únava.
 12. Jsme mnohem citlivější. Rozpláče nás cokoliv, ať už podněty zvenčí, tak naše úvahy a vzpomínky. Je jedno zda to bude veselé či smutné.
 13. Můžete mít problém uvědomit si a soustředit se jako například, při sledování věcí. Vzpomenout si k čemu ta a ta věc slouží, k čemu je určena. To, k čemu přitom dochází je to, že vibrujete v bodě, kde všechno udržuje pouze význam a identitu, kterou tomu dáme. Ve vyšších realitách je energie prostě jenom energií bez nějaké nálepky či názvu. A my už víme že vše je vlastně vytvořeno z energie. Vše je čerstvé a nové. Jde o ztrátu potřeby něco ovládat a kontrolovat.
 14. Nemůžeme si vzpomenout, co jsme dělali, nebo s kým jsme mluvili včera, občas dokonce ani na to, co jsme dělali před malou chvílí. Ve vyšších dimenzích je realita právě v ten okamžik, proto se učíme chápat důležitost prožívání přítomného okamžiku (právě co je teď a tady) A pokud něco nedržíme ve svém vědomí, prostě to přestane existovat. Nemáme žádné přílohy. Vytváříme si kolem sebe náš vlastní nový svět a to, co ,,nepodržíme“, přestává existovat. Vše je zcela nové, neboť začínáme zcela znovu, moment od momentu. Tento stav přichází a probíhá, ale je cvičením pro život ve vyšších dimenzích. Když nastává, může vzbuzovat trochu hrůzu.
 15. Přichází potřeba změnit své stravovací návyky, ozdravit jídelníček. Může dojít ke ztrátě touhy po jídle. Vaše tělo se připravuje na nový, vyšší stav bytí. Přinejmenším vaše část již nechce být více ve Starém.
 16. Můžete zažívat stavy laxnosti cokoliv dělat, vyřizovat atd. Necítíte, že byste měli něco dělat. Jste v období odpočinku, ,,restartu“. Vaše tělo ví, co potřebuje. Navíc když začnete dosahovat vyšších hladin, ,,dělání“ a ,,tlačení věcí aby se staly“ se stane zastaralé, neboť Nové energie podporují ženskost vroucností, přijímání, tvoření, péče o sebe a vyživování. Požádejte Univerzum, aby vám ,,dalo“ to, co chcete, zatímco vy se budete radovat a užívat si!
 17. Náhlé vymizení přátel, aktivit, zvyků, profesí a bydlišť. Vyvíjíte se až za to, čím jste bývali a tihle lidé a prostředí již nevyhovují vašim vibracím. Nové přichází nebo přijde již brzy a bude to úžasné!
 18. Při vykonávání některých aktivit se cítíme příšerně. Prostě už nemůžete vykonávat některé aktivity. Když se pokusíte dělat svou obvyklou rutinu a aktivity, cítíte se příšerně.
 19. Některé dny se budete cítit extrémně vyčerpaní. Naše tělo ztrácí hustotu a prochází intenzivním zlepšením, změnou struktury k lepšímu.
 20. Některé dny jakoby stále, s výjimkou pár hodin něco pociťujeme, kdy se vám zcela uleví a pak to začne nanovo. Energie přichází doslova ve vlnách. Dříve to bývalo obráceně, ale s blížícím se vstupem Země do vyšších vibrací se poměr obrací.
 21. Nastupuje potřeba velmi často jíst, kombinovaná s něčím, co vypadá jako záchvaty nízké hladiny cukru v krvi. Nárůst váhy (zejména v oblasti břicha). Touha po proteinu (bílkovina). Pro proces vzestupu potřebujete enormní množství paliva. Nárůst váhy společně s nemožností ji shodit, ať děláte cokoliv, je jedním z nejvíce typických prožitků. Není důvod se toho obávat, vaše tělo ví, co dělá.
 22. Ztrácíme kontrolu nad našimi emocemi. Emoce vám lítají nahoru a dolů. Naše emoce jsou klíčem pro uvolnění a uvolňujeme toho mnoho.
 23. Zjistíte, že stále častěji mluvíte sami se sebou. Najednou zjistíte, že už 30 minut chatujete sám se sebou. Zažíváte novou úroveň komunikace, která se stane plynnější, soustředěnější, hlubší. Nemějte strach, neblázníte, pouze vámi plyne nová energie.
 24. Přichází uvolňování z rodinných vztahů. Se svými blízkými, svou rodinou, jste spojeni prostřednictvím karmy. Tyto pouta se postupně uvolňují a vy budete volní. Může to vypadat, že se kamarádům a rodinným příslušníkům vzdalujete, ale pomine to a budete mít šanci navázat vztahy nové úrovně.
 25. Chcete jít ,,DOMŮ“, jako kdyby všemu byl ,,KONEC“ a vy jste sem již vůbec nepatřili. Vracíme se ke Zdroji. Všemu JE skutečně konec. (Ale mnoho z nás zůstává, aby si vyzkoušeli tvoření Nového Světa). Také naše staré plány pro příchod byly završeny.
 26. Sílící pocit, že zešílíte, strach z nějaké psychické nemoci. Zažíváte totiž několik dimenzí najednou a velké otevírání se. Nyní je vám již většina dimenzí přístupna. Zatím jen nejste zvyklí to používat. Vaše vědomí bylo posunuto výše a vaše bariéry jsou pryč. To pomine a vy se v tom budete cítit Doma jako nikdy předtím, neboť Doma jste nyní zde.
 27. Přijdou i deprese. Vnější svět možná není v souladu s vaším Novým, výše vibrujícím Já, které se tam příliš dobře necítí. Uvolňujete také nižší, temnější energie a díváte se skrze ně. Nepodléhejte tomu a vydržte to! Všechno přejde.
 28. Naše sny se mohou zdát živé, ostré a někdy násilné. Uvolňujeme mnoho, mnoho životů s nižší vibrační energií. Mnozí nyní hlásí, že zažívají úžasné sny. Vaše snění se nakonec zlepší a budete si to zase užívat. Noční můry se mohou objevit i za bílého dne.
 29. Dochází k přehřívání těla a následnému pocení. Děje se tak hlavně v noci a to porto, že naše tělo spaluje zbytky.
 30. Naše duše vyrovnává naši energii a díky tomu se naše plány na půli cesty mění. Většinou se duše v tomto novém směru cítí skvěle, protože ona ví lépe než, my co je pro nás dobré. Ví toho prostě víc než my. Tím se narušují naše obvyklé, rutinní volby a vibrace.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *