19.11.2016

Moje knihy

 

Chtěla bych se s Vámi všemi podělit o radostnou událost. Kniha je konečně na světě 🙂. Jmenuje se ROZHODNUTÍ, její míra je A5, váží 167 stran a máme z ní velkou radost.
Na základě žádostí klientů a přátel jsem napsala knihu o tom čemu věřím a co učím. Podpořilo mne mnoho lidí a já jim za to ze srdce děkuji. Využila jsem poznatky a zkušenosti osobní i ostatních, které jsem nabyla za 20 let své praxe a práce na sobě. Myslela jsem si že nemůže být nijak složité napsat to, co léta předávám druhým, ale pravdou je, že až osobní zkušenost se psaním knihy Rozhodnutí mi pomohla pochopit vše v širším a hlubším rozměru. Díky tomu jsem změnila přístup k sobě a vlastně celý svůj dosavadní život. Jediné mé přání je, aby tato kniha pomohla druhým stejně jako pomohla mně.
Je to kniha u které už název napovídá, že může být příběhem každého koho se dotkne. Je o pochopení, odpuštění a osvobození se. Odhaluje pravdivý pohled na to co nás nutí, nebo vede k tomu abychom jednali jak jednáme. Pochopíme jak naše myšlenky a přesvědčení ovlivňují naši životní realitu. Obsahuje návod, který Vás dovede ke změně myšlenek a přístupu k sobě i ostatním. Může Vám pomoci zlepšit Váš život, ROZHODNUTÍ je na Vás. 🙂

Máte li zájem o koupi knihy, najdete ji u mne a v prodejnách knih.